skip to Main Content
dimagra@aerdpharma.com

PROTEIN BISK8

PROTEIN BISK8  është një biskotë me përmbajtje të lartë proteinash, e mirë dhe e shijshme, praktike dhe në madhësi xhepi, me vetëm 1.3 gram sheqer.

Ideale para dhe pas stërvitjes ose në çdo kohë dite kjo biskote garanton 5 ore pa uri .

Perberesit: Proteinat e qumeshtit, xhelatine e hidrolizuar, pergatitja e kakaos (maltitol, yndyrna bimore jo te hidrogjenizuara, pluhur kakao me pak yndyre [15%), emulsifikues (lecitine soje), aromatizues), vafer vafer (miell gruri i llojit “0”, sheqer, niseshte gruri, stabilizues: maltitol, emulsifikues: lecithin e sojës, vaj soje, vaj kokosi, kripë, ngjyrues karamel, ëmbëlsues: acesulfame k, shije, korrigjues aciditeti: karbonat natriumi, karbonat amonium) , vaj luledielli, aromatizues, sukralozë

Formati: biskotë 60 gr.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back To Top