Njihuni me produktet tona

Produktet AerdPharma

Me poshte do te keni listen e produkteve AerdPharma te cilat mund ti vizitoni secilen ne faqen perkatese.Ju Ftojme!

Lëng Aloe Purest 1L

Biskina e proteinave8
Një bërthamë proteine ​​kakao e mbuluar me një meshë aromatik çokollate. Super çokollatë kjo biskotë, falë përmbajtjes së lartë të proteinave, garanton 5 orë pa uri! 20 g proteina dhe 1.3 g sheqer.

Dimagra® AminoPast® Fusilli Dimagra ® AminoPast ® Penne
është produkti i parë i përbërë nga aminoacide thelbësore dhe bishtajore, në proporcione të ndryshueshme midis qiqrave, thjerrëzave, fasuleve të bardha dhe bizeleve të verdha, të avulluara për disa sekonda, të thara në temperaturë të ulët dhe të bluara. Aminoacidet e shtuara në formë të lirë merren me ekstraktimin nga bimët përmes procesit të fermentimit, ultrapurifikimit dhe kristalizimit pasues. Pa aditivë dhe pa gluten, me aminoacide dhe proteina bimore. E pasur me fibra dhe kripëra minerale, 100% natyrale, e nxjerrë nga bronzi dhe e tharë në temperaturë të ulët.

Steriman® Xhel pastrues dore 70% alkool 50 Stick
Pastrues dore për përdorim të shpeshtë. Përbërësit me bazë hidroalkoolike nuk sulmojnë dhe nuk eliminojnë shtresën mbrojtëse të lëkurës. Nuk kërkon shpëlarje dhe absorbohet shpejt. Praktik dhe ideal për pastrimin e duarve në çdo situatë të ditës, kur nuk keni ujë dhe sapun.